Kaip atrasti „teisingą“ gyvenimo partnerį

TEMOS: Sutelkite dėmesį į savo paties augimą – prisitraukite teisingą partnerį tapdami teisingu partneriu – jūsų partneris yra galimybė augti – pažvelkite į savo „teisingo“ partnerio standartą – jūsų dvasinis partneris padeda jums išpildyti jūsų dangiškąjį planą – jūsų dabartinis partneris visada yra „teisingas“ partneris jums – pirmiausia atraskite save, dvasinis partneris ateis po to – aukštesnės santykių matricos atspindėjimas

Klausimas: Kaip atrasti teisingą gyvenimo partnerį? Ar turėtume nieko nedaryti ir laukti, kol tinkamas asmuo pasirodys mūsų gyvenime, ar turėtume imtis aktyvių ieškojimo priemonių, nors iš tiesų nežinome nei kur ieškoti, nei ko ieškoti? Panašiausias dalykas į patarimą, kurį radau, yra mintis, kad turėtum pabučiuoti šimtą varlių, kad atrastum tą vienintelę, kuri pavirstų į princą (ar princesę), bet kažkodėl man kyla vidinis pasipriešinimas šiai minčiai. Koks būtų teisingas požiūris į tai, žvelgiant iš dvasinės perspektyvos?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Iš dvasinės perspektyvos nei pasyvus, nei aktyvus būdas, kurį aprašai, nėra konstruktyvūs. Vietoj to, rekomenduoju taikyti aktyvų būdą, sutelkiant dėmesį į savo dvasinį augimą. Atkreipkite dėmesį į mano žodžius, išsakytus prieš 2000 metų, kurie vis dar tebegalioja viskam, ko norite gyvenime:

„Bet pirmiausia ieškokite Dievo karalystės ir jo teisumo, o visa kita jums bus pridėta.“ (Mato 6,33)

Užuot turėję savo prote mintį, kad turite „rasti“ teisingą partnerį, pakeiskite savo požiūrį mintimi, kad turite „prisitraukti“ teisingą partnerį. Kaip mokome šioje svetainėje, viskas, ką matote žemėje, yra žmonijos sąmonės atspindys. Viskas, kas nutinka jūsų gyvenime, yra jūsų sąmonės būsenos atspindys.

„Dievo karalystės“ ieškojimas yra Kristaus sąmonės ieškojimo metafora. Tad užuot mėginę visomis jėgomis gauti tai ko norite iš išorinio šaltinio, sutelkite dėmesį į savo sąmonės kėlimą, ir tuomet lengvai pritrauksite prie savęs tai, ko iš tiesų norite.

Dalykas, ties kuriuo dauguma žmonių klysta ieškodami „teisingo“ partnerio, yra tas, kad jie mano, jog „teisingas“ partneris turi būti asmuo, su kuriuo būnant jiems nereikėtų savęs keisti. Jie ieško partnerio, kuris kompensuotų neišspręstus aspektus jų psichikoje, tam kad galėtų jaustis patenkinti ir laimingi, ir jiems nereikėtų ieškoti rasto savo akyje. Jeigu jie iš tiesų rastų tokį partnerį, galėtų gyventi patogų gyvenimą, tačiau tai pakenktų jų dvasiniam augimui.

Jeigu ieškote partnerio pagal savo dabartinę sąmonės būseną, koks bus neišvengiamas rezultatas? Rezultatas bus tas, kad pritrauksite partnerį, atitinkantį jūsų dabartinę sąmonės būseną. Ir tame nėra nieko blogo – jeigu žiūrite į viską kaip į galimybę augti.

Kitaip tariant, prisitraukėte savo dabartinį partnerį, nes šis partneris turi asmenybę, kuri gali atskleisti jumyse kaip tik tai, ką jums reikia transcenduoti, kad galėtumėte judėti į priekį link Kristiškumo. Tad jeigu naudosite savo dabartinius santykius kaip galimybę transcenduoti save, jie gali padėti jums pažengti į priekį savo kelyje. Tačiau, jeigu paliksite šią „varlę“ ir imsite ieškoti tos „vienos iš šimto“, tuomet nedarysite jokio progreso ir tik pritrauksite tokio paties tipo partnerį. Galiu jus užtikrinti, kad tai gali tęstis daugiau nei šimtą kartų per skirtingus gyvenimus. Žinoma, nėra jokių garantijų, kad, pabučiavus šimtą varlių, viena iš jų TIKRAI pavirs į princą. Jeigu manimi abejojate, galite susirasti artimiausią tvenkinį ir pradėti bučiuoti.

Esmė ta, kad dauguma žmonių mano, jog jie jau yra pasiruošę „teisingam“ partneriui. Tačiau didžiajai daugumai žmonių taip tiesiog nėra. Dauguma žmonių turės pereiti vieną ar daugiau santykių ir rimtai save transcenduoti, kad pakiltų į tą sąmonės būseną, kurioje galėtų prisitraukti partnerį, kuris būtų „teisingas“ jiems šiame gyvenime.

Ką reiškia, kai sakome „teisingas“ partneris? Na, jūs turite dangišką planą savo dabartiniam gyvenimui, ir į jį įeina tam tikro sąmonės lygio pasiekimas ir tarnystė gyvenimui iš to lygio. Taigi, „teisingas“ partneris yra toks, kuris gali padėti jums žengti paskutinį žingsnį link to sąmonės lygio, kuris yra suplanuotas tikslas šiam gyvenimui, ir kuris tuomet gali padėti jums pasiekti aukščiausią tarnystę gyvenimui. Mieliau vadinčiau tai „dvasiniu“ partneriu, užuot naudojęs žodį „teisingas“.

Tačiau žinant tai, kad jums reikia praeiti procesą, kad prisitrauktumėte savo dvasinį partnerį, ir, žinant, kad dažnai tam reikia, jog žmonės išgyventų ne vienus santykius, galėtume taip pat sakyti, jog jūsų dabartinis partneris visada yra „teisingas“ partneris jums. Jūs prisitraukėte savo dabartinį partnerį, nes jis arba ji duoda jums puikią galimybę žengti sekantį žingsnį asmeniniame kelyje. Ir jeigu išmoksite aukščiausią įmanomą pamoką iš šių santykių, būsite žingsniu arčiau prie galimybės prisitraukti dvasinį partnerį – ir ar gali tai būti blogai?

Tad jeigu jaučiatės dar neatradę „teisingo“ gyvenimo partnerio, tuomet suvokite, kad dar turite dirbti su savo psichologija. Ir nustokite svajoti ir ieškoti aukso puodo vaivorykštinėse pasimatymų svetainėse. Pasiraitokite rankoves ir dėkite visas pastangas gydyti savo psichiką, kad atrastumėte save. Paprasčiausiai neįmanoma rasti savo dvasinį partnerį, kol neatradote savęs, kol nepriartėjote prie savo aukščiausio potencialo šiam gyvenimui. Kol neradote Dievo karalystės savyje ir jo teisumo, kuris atrakintų jūsų aukščiausią potencialą šiam gyvenimui, „teisingo“ partnerio paieškos nepritrauks jūsų dvasinio partnerio.

Ieškoti „teisingo“ partnerio, nebandant pakeisti savęs tai lyg statyti vežimą priešais arklį. Tai tiesiog neveiks. Ką GALIMA padaryti, tai yra gydyti savo psichologiją, taikant visus įrankius, kuriuos galite rasti dvasinių įrankių skiltyje.

Žinoma, tai suveiks tik tuo atveju, jeigu jūs iš tiesų norite rasti savo „teisingą“ partnerį, tai yra, norite keistis tiek, kiek reikės, kol pritrauksite savo dvasinį partnerį, užuot pritraukę partnerį, kuris atspindėtų jūsų neišspręstą psichologiją. Nepatirsite aukščiausios santykių formos, jeigu nedirbsite su savimi. Daugelis žmonių nenori dirbti šio darbo, todėl nepaliauja svajoję apie partnerį, su kuriuo būnant jiems nereikėtų su savimi dirbti, nes šis partneris būtų tiesiog tobulumo įsikūnijimas. Ir nugrimzdę savo svajonėse, visada galite projektuoti savybes, kurias, jūsų manymu, norėtumėte matyti savo partneryje, ir šių svajonių niekada nesutrikdys realybė.

Žinoma, jeigu TAI norite patirti visą šį likusį gyvenimą, neturiu jokių prieštaravimų, nes gerbiu Laisvos Valios Įstatymą. Žinoma, tuo atveju jums nereikalingas mano patarimas, ir aš neturiu jums ko pasiūlyti. Vis dėlto, jeigu norėtumėte pasiekti aukščiausią savo potencialą – įskaitant ir dvasinio partnerio radimą, bet ne tik tai – turiu jums daug ką pasiūlyti, nes tai iš tiesų yra vienas Vandenio amžiaus tikslų – sujungti draugėn tuos, kurie turi aukščiausią potencialą pasiekti darnius santykius ir pademonstruoti tikrą dvasinį ryšį, per kurį partneriai daugina savo ir vienas kito talentus, šitaip suformuodami aukštesnę vienybę, nei dauguma žmonių iki šiol yra pasiekę.

Atėjus tinkamam metui, Marija Magdalena, kuri dabar yra Pakylėtoji Mokytoja Magda, ir aš duosime mokymą apie aukštesnius santykius. Tačiau nėra jokios priežasties iki to laiko laukti, nes jau davėme daugybę mokymų, kaip kelti savo sąmonę. Tad dabar kibkite prie darbo ir patikėkite, kad galiausiai prisitrauksite savo dvasinį partnerį. Ieškokite ir rasite – bet tik tuomet, jeigu ieškosite savyje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2010 Kim Michaels