Kaip išgydyti savo energetinį lauką po trauminės patirties

TEMOS: Jūsų energetinis laukas gali būti pažeistas – paskirkite laiko emociniam gydymui – dvasinis R ir R – paskirkite laiko gydymui – gydymo ritualas – nestresuokite dėl to

Klausimas: Neseniai praėjau ganėtinai sunkų periodą, tačiau jaučiu, jog man tai padėjo mano asmeninio augimo kelyje. Tačiau jaučiuosi šiek tiek išsunktas ir man yra sunku pajausti ryšį su Dievu, kai meldžiuosi ir medituoju. Viskas, ką sugebu matyti, yra juoda. Kaip būtų galima susigrąžinti šį vidinės ramybės jausmą ir ryšį su Dievu?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Galėtumėte pradėti pripažindami situacijos realybę, o realybė yra tokia, kad buvote sužeisti ir jums reikalingas gydymas. Matau daug žmonių, kurie būna sužeidžiami emociškai, tačiau neturi nė menkiausio supratimo, kaip save išgydyti. Tai yra vienas didžiausių Vakarų kultūros trūkumų, kad žmonių niekas nemoko, kaip išgydyti savo energetinį lauką ir psichiką. Visa tai pasikeis per ateinančius dešimtmečius, tačiau šis faktas šiuo metu jums niekuo nepagelbės. Turite suprasti, kad lygiai taip pat, kaip jūsų kūnas gali patirti sužalojimus, taip pat sužalojimus gali patirti ir jūsų energetinis laukas, tai yra, jūsų mentalinis ir emocinis kūnai.

Jeigu susilaužytumėte koją, jums nė klausimas nekiltų, ar reikia važiuoti į ligoninę. Taip pat turėtumėte paskirti šiek tiek laiko, kad leistumėte kojai pagyti, ir tik tuomet tęstumėte savo įprastinę rutiną. Problema ta, kad dauguma žmonių nesuvokia, jog jų energetinis laukas gali būti sužalojamas lygiai taip pat kaip ir jų fizinis kūnas. Ir kai jūsų energetinis laukas yra sužalojamas, turite atsitraukti nuo savo kasdieninės rutinos, pasirūpinti savimi ir išgydyti savo mentalinį ir emocinį kūnus, lygiai taip pat, kaip tai darytumėte, jeigu jums prireiktų gydyti savo fizinį kūną. Tačiau dauguma žmonių mano, kad net ir patyrę emocinius sužalojimus jie turėtų toliau tęsti savo įprastinę rutiną, lyg nieko nebūtų įvykę. Susilaužę koją nesitikite, kad galėsite bėgti maratoną, kol jūsų koja neišgis. Lygiai taip pat, jeigu stipriai pažeidėte savo energetinį lauką, patirdami trauminę patirtį, neturėtumėte tikėtis, kad galėsite tęsti savo kasdieninę veiklą, nedėdami jokių pastangų išsigydyti.

Kai matote, kad sunku melstis arba medituoti arba kitais būdais atrasti ryšį su Dievu, taip yra dėl to, kad jūsų energetinis laukas buvo pažeistas. Todėl jūsų laukas pasidaro atviras negatyvioms energijoms iš išorės, kurios veržiasi į jūsų lauką, užvaldydamos jūsų mintis ir jausmus ir šitaip apsunkindamos jūsų meditacijas ar netgi maldas. Jums reikėtų labai gerai įsisąmoninti faktą, jog turėtumėte paskirti laiko savo energetinio lauko gydymui, lygiai taip pat, kaip skirtumėte laiko išgydyti savo kūną. Siūlau jums atlikti dvasinį R ir R, ir tai sakydamas neturiu omenyje ramybės ir relaksacijos, turiu omenyje, ramybę ir ritualą.

Susilaužę koją, iš karto priimtumėte sprendimą nutraukti tam tikras įprastines veiklas ir imtumėtės visų būtinų priemonių kojai išgydyti. Todėl, norėdami išsigydyti psichologinę žaizdą, turėtumėte priimti panašų sprendimą, tai yra, turėtumėte nuspręsti, kad jums reikia palikti dalį savo įprastinių veiklų, tam kad išgydytumėte save.

Jums bus reikalingas poilsis, kad išgydytumėte savo energetinį lauką, tačiau poilsis nebūtinai reiškia neveiklumą. Kai susilaužote koją, jums iš tiesų yra būtina kurį laiką nejudėti, tačiau neišvengiamas šalutinis efektas yra tai, kad jūsų raumenys nusilpsta. Norėdami išsigydyti savo energetinį lauką, turėtumėte nutraukti veiklas, kurios verčia jus jausti įtampą, pavyzdžiui, nustoti daryti dalį savo kasdieninės rutinos, tačiau neturėtumėte tiesiog pasinerti į neveiklumą ar pasyvumą.

Rekomenduoju, kad atidėtumėte į šalį kiek įmanoma daugiau savo įprastinės veiklos, ir tuomet imtumėtės vykdyti ritualą ir vykdytumėte šį ritualą kiekvieną dieną. Jeigu sirgtumėte ir turėtumėte gerti vaistus, jums nekiltų nė menkiausios abejonės, kad privalote šiuos vaistus gerti du kartus per dieną, kaip prirašė jūsų gydytojas. Norint išgydyti energetinį lauką, jums reikia dvasinių vaistų. Turite nuspręsti, kad imsite atlikti tam tikrą dvasinį ritualą ir kad atlikinėsite šį ritualą kiekvieną dieną. Tiesiog tvirtai nusprendžiate atlikinėti tam tikrą ritualą ir nusprendžiate, jog tai darysite tam tikrą laiką, pavyzdžiui dvi arba tris savaites.

Suprantu, kad žmonės jaučiasi išsekę po trauminės patirties, ir mintis, kad reikėtų atlikti ritualą, gali atrodyti labai slegianti. Tačiau iš tikrųjų, jūsų emocinis kūnas labai apsidžiaugs šiuo ritualu, kadangi jis padės jums atkurti tvarką jūsų energetiniame kūne ir integralumą. Nes juk būtent negatyvių patirčių chaosas ir betvarkė sukėlė traumą. Raktas į išgijimą nėra tiesiog atsisakyti bet kokios veiklos. Raktas yra atkurti tvarką, o ritualas yra geriausias būdas tai pasiekti.

Labiausiai slegianti mintis jums būtent ir gali pasirodyti tai, kad turite priiminėti sprendimus ir atlikinėti šį ritualą kiekvieną dieną. Būtent dėl to siūlau jums į tai žiūrėti kaip į gydytojo išrašytus vaistus fizinei ligai. Tuo atveju sprendimas yra priimamas iš būtinybės, o kai priimate tvirtą sprendimą, su tuo susijęs stresas išnyksta. Tiesiog privalote tai padaryti. Darydami dvasinį ritualą kiekvieną dieną, susikursite pozityvią spiralę, kuri galiausiai išgydys jūsų energetinį lauką ir vėl jus užsklęs nuo toksiškų energijų, trukdančių jums melstis arba medituoti.

Kai kalbu apie dvasinį ritualą, neturiu omenyje ritualo, kurio metu turėtumėte kažką mąstyti ar netgi koncentruotis. Kalbu apie ritualą, kurį daryti galėtumėte beveik mechanišku būdu, kol išgysite ir vėl galėsite įdėti daugiau širdies į ritualą.

Mano pasiūlymas būtų kalbėti šaukinius Arkangelui Mykolui, prašant apsaugoti jūsų energetinį lauką nuo visų negatyvių energijų ar tamsos jėgų. Siūlau šį šaukinį kalbėti bent 15 minučių per dieną tam tikru nustatytu laiku. Taip pat siūlau, kad kiekvieną dieną po 15 minučių kalbėtumėte šaukinius Violetinei Liepsnai. Ir taip pat siūlau 15 minučių kalbėti šaukinį Elohimai Astrėjai.

Tiesiog nuspręskite, kad paskirsite laiko kiekvieną dieną, tuomet, kai žinote, jog galėsite tai padaryti, ir tuomet kartokite tai kiekvieną dieną. Violetinės Liepsnos šaukinius galite kalbėti tiek po šaukinių Mykolui, tiek ir po šaukinių Astrėjai.

Jeigu turite daugiau laiko, siūlau pasinaudoti vienu iš daugelio mūsų rožinių ir invokacijų. Tarp jų iš tiesų atrasite tokį, kuris būtų adresuotas būtent jūsų formos traumai. Kai patiriate trauminę patirtį, nuo jūsų gyvybės srauto beveik neišvengiamai atskyla sielos fragmentai. Tai sukuria vakuumą, kuris sudaro erdvę į jūsų lauką patekti tamsioms energijoms. Rytų-Vakarų invokacija iškviečia tokių fragmentų sugrąžinimą.

Esmė ta, kad jums nereikia mėginti atlikti ritualą, kuris reikalautų kokių nors minčių ar sprendimų iš jūsų pusės. Tiesiog nusprendžiate, jog buvote sužeisti ir jums reikia vartoti šiuos konkrečius vaistus vieną ar du kartus per dieną. Ir tuomet atliekate ritualą apie tai daugiau negalvodami, kaip kad darytumėte, jeigu jums reikėtų gerti vaistus kūnui išgydyti.

Jeigu atlikinėsite šį ritualą religingai, imsite matyti pagerėjimą ir vėl pradėsite jausti ryšį su Dievu. Taip pat noriu pasakyti, kad, kol dalyvaujate šiame gydymo procese, neturėtumėte jaudintis dėl to, ar jaučiate ryšį su Dievu. Jeigu jūsų energetinis laukas buvo pažeistas arba sužalotas, jums bus labai sunku pajausti šį ryšį. Tiesiog tuo nesirūpinkite ir atlikinėkite ritualą tol, kol spontaniškai pajusite, kad jūsų ryšys sugrįžta. Jeigu atlikinėsite šį ritualą kiekvieną dieną, jūsų ryšys tikrai sugrįš. Tačiau, jeigu pradėsite stresuoti, kad nejaučiate ryšio su Dievu, tai tik pablogins situaciją. Štai kodėl rekomenduoju ritualą, kurį galėtumėte daryti mechaniškai, kol jūsų energetinis laukas bus pakankamai išgijęs ir galės atkurti ryšį su Dievu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2004 Kim Michaels