Transcenduokite suskaidytą požiūrį į sveikatą ir mitybą

TEMOS: Suskaidytas požiūris ieško specifinio vaisto specifinei problemai – matykite vienovę su savo fiziniu kūnu – neškite dvasingumą į kiekvieną gyvenimo aspektą – kūnas palaiko jūsų dangiškąjį planą – duokite kūnui tai, ko jam reikia – jeigu kūne disbalansas, ieškokite disbalanso sąmonėje – neužtenka apsimetinėti – magiška mitybos forma neegzistuoja – leiskite dvasiai būti varomąja kūno jėga

Klausimas: Neseniai duotame diktavime sakei, kad dvasingumas neapsiriboja vien tik religija, kad dvasingumas gali būti ir versle, socialiniuose užsiėmimuose, net ir mityboje. Kiti mokymai sako, kad keturios pagrindinės atakuojančios jėgos, nukreiptos į mūsų žemesnįjį kūną yra cukrus, narkotikai, alkoholis ir nikotinas. Ar turėtum kokių nors patarimų Naujojo Amžiaus mitybai, pavyzdžiui, kaip dėl jautienos valgymo, transriebalų, aukštos koncentracijos fruktozės iš kukurūzų sirupo, ir šiaip, bet kokių progresyvių patarimų apie geras sveikatinimosi sistemas?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Progresyviausias mano patarimas būtų pirmiausia ieškoti Dievo Karalystės ir Jo teisumo, o visa kita jums bus pridėta. Tai sakydamas turiu omenyje, kad pirmiausia turėtumėte ieškoti visiškai kitokio požiūrio į mitybą, kuomet jūsų požiūris nebūtų toks, koks jis šiuo metu yra taip plačiai paplitęs visuomenėje – kuri į viską žiūri per padalijimų, per atskirties prizmę. Kuomet manote, kad, jeigu kūne egzistuoja tam tikra problema, tuomet jums reikia atrasti vaistą, kuris gydytų būtent šią problemą. Todėl ieškote kažkokios konkrečios mitybos, kažkokio konkretaus vaisto ar konkrečių natūralių gydomųjų priemonių, kurios pašalintų šią problemą.

Tačiau vietoj to jums reikėtų priimti kitokį požiūrį, kitokį mąstymą, kuriame būtumėte pasirengę pakeisti visą savo sąmonę, keisdami ją iš dualizmo link Kristaus sąmonės, link Kristaus sąmonės vienovės, kurioje imate matyti vienovę tarp savęs, kaip dvasinės būtybės, ir savo fizinio kūno bei kasdienių veiklų.

Žuvų amžius dažnai buvo toks amžius, kuriame žmonės matė padalijimą tarp bažnyčios ir savo kasdieninio gyvenimo. Jie vaikščiodavo į bažnyčią sekmadieniais ir manydavo padarę viską, ką jiems reikėjo padaryti, kad Dievas palankiai į juos žiūrėtų, o likusią savaitės dalį jie gali sau eiti ir krėsti kvailystes. Tačiau su tokiu dvasingumu Vandenio amžiuje niekur nenueisite. Dvasingumas turi būti tai, su kuo gyventumėte kiekviename savo gyvenimo aspekte, įskaitant verslą, įskaitant sveikatą, įskaitant mitybą.

Tad, kai į dvasingumą imate žiūrėti šiuo būdu, imate suvokti, kad jūsų kūnas yra instrumentas, kuris palaiko jūsų dvasią ir leidžia dvasiai reikštis materialioje karalijoje, taip pat padėdamas įvykdyti jūsų dangiškąjį planą. Ir todėl jums reikia duoti kūnui tai, ko jam reikia, kad jis galėtų būti geriausiu įmanomu instrumentu jūsų individualiam dangiškajam planui įvykdyti. Ir todėl suvokiate, kad, jeigu jūsų kūne pasireiškia kažkoks disbalansas arba netyrumas, tai nereiškia, kad jums reikia atrasti kažkokią magišką formulę, kuri galėtų pašalinti simptomą. Tai reiškia, kad turite pažvelgti į veidrodį ir tarti: „Kur yra disbalansas mano sąmonėje, kad pirmiausia galėčiau išspręsti jį sąmonėje, ir tuomet viskas sustos į savo vietas.“

Nesakau, kad turėtumėte ignoruoti mitybą, sakau, kad mityba turėtų būti natūrali jūsų dvasingumo išraiška, užuot buvusi – pagal kai kurių Naujojo Amžiaus žmonių supratimą – priemone dvasingumui vystyti. Nes galite užsiiminėti kokiomis tik norite dietomis, galite atlikinėti kokius tik norite valymus, galite užsiiminėti kokiais tik norite pasninkavimais, tačiau visa tai nepadarys jūsų dvasingesniais, jeigu nenorėsite pažvelgti į rąstą savo akyje ir pakeisti savo sąmonės.

Tuomet tiesiog žaisite apsimetinėjimo žaidimą – kaip religingi žmonės apsimetinėjo tūkstančius metų, eidami į bažnyčią ir manydami, kad to ir užteks, norint nusigauti į dangaus Karalystę, ir kad jiems nereikia keisti savo sąmonės.

Tad tiesiog noriu pasakyti, kad nėra jokios magiškos mitybos formos. Ir galite matyti, ypač Naujojo Amžiaus sferoje, kad daugelis žmonių vaikosi tos ir anos mados, laukdami kažkokios aukščiausios mitybos formos apsireiškimo, ar ji būtų tas, anas ar sekantis dalykas. Arba jie tiki, kad turėtų vengti tų riebalų, anų riebalų ar trečių riebalų, ir tuomet, kažin kokiu tai būdu jie pasieks pažadėtąją žemę.

Tačiau pažadėtoji žemė yra sąmonės būsena. Ir nors kūnas gali palaikyti jūsų dvasinį augimą arba jį lėtinti, ne kūnas yra varomoji augimo jėga; dvasia turi būti varomąja kūno jėga.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2007 Kim Michaels