Tatuiruotės nesuteikia jokių dvasinių galių

TEMOS: Tatuiruotės nesuteikia dvasinių galių – nepagarba kūno šventyklai – tatuiruotės atspindi jūsų sąmonės būseną – vaizdiniais tamsos jėgos naudojasi žmonėms kontroliuoti

Klausimas: Aš turiu 6 tatuiruotes: drakoną, kobrą, panterą, ryklį, undinę ir egiptiečių dievą anubį, ir sekanti mano tatuiruotė bus fėja. Ar gauname dvasinių galių iš tatuiruočių? Ir ar egzistuoja priežastis kodėl pasirenkame būtent tas tatuiruotes? Ir taip pat pasąmonėje, ar egzistuoja gilesnė priežastis, nei toji, kurią paaiškina pati tatuiruotė?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Priešingai, nei atrodo manantys daugelis žmonių, tarp jų ir tie, kurie išpažįsta pirmykščių genčių dvasingumą, tatuiruotės nesuteikia jokių dvasinių galių. Yra įmanoma gauti energijos iš tatuiruotės, tačiau tai nėra dvasinė energija.

Daugelis dalykų, kuriuos žmonės daro puošdami fizinį kūną, iš tiesų rodo nepagarbą kūno šventyklai. Į tai įeina tatuiruotės, skylių gręžiojimas kūne ir netgi perdėtas makiažo naudojimas. Šios praktikos atsirado iš neapykantos Motinai, nes būtent motinos energija yra naudojama kūno šventyklai sukurti.

Todėl noriu žmones paraginti susilaikyti nuo tokių praktikų. Suprantu, kad dauguma jaunų žmonių šiuolaikiniame pasaulyje ignoruos mano rekomendacijas. Tačiau galiu jus užtikrinti, kad kūno šventyklos teršimas, įskaitant ir narkotikų vartojimą, nepadės jums dvasiškai augti. Tai tik sulėtins jūsų augimą, o daugeliui žmonių šie dalykai gali prisidėti prie to, kad jų augimas visiškai sustos.

Viskam, ką jūs darote, egzistuoja psichologinė priežastis. Jus patraukusi tatuiruotė atvaizduoja tai, kas vyksta jūsų pasąmonėje. Vaizdai turi labai galingą poveikį jūsų protui, ir istorijoje vaizdai buvo naudojami pakelti žmonių sąmonę arba jais buvo piktnaudžiaujama, siekiant kontroliuoti žmonių sąmonę.

Šiandieniniame pasaulyje, vaizdais yra piktnaudžiaujama daug labiau nei kada nors praeityje. Tai ypač galioja sekso, mirties vaizdams, ir neharmoningiems vaizdams su dantytomis linijomis, asimetriškomis formomis ir tamsiomis arba viena su kita nederančiomis, akį rėžiančiomis spalvomis.

Kaip paaiškinu kitur, pasaulis yra kuriamas iš visuotiniame Kristaus prote laikomų vaizdinių. Šioje planetoje žmonės paveikė pirminę Dievo kūriniją, ir didele dalimi tai buvo padaryta netobulais vaizdiniais, kuriuos žmonės laiko savo protuose. Todėl jėgos, kurios siekia sutrukdyti Dievo planams ir pavergti žmoniją, labai nagingai naudojasi netobulais vaizdais, kontroliuodamos žmones ir versdamos juos dalyvauti netobulo pasaulio bendrakūrime.

Jeigu norite daryti maksimalų dvasinį progresą, turėtumėte labai kruopščiai rinktis, kokius vaizdus įsileisite į savo protą. Jūsų protas yra jūsų vidinė šventykla, tad nesineškite į ją nieko, kas neatitinka to dvasinės sąmonės lygio, kurį norite pasiekti. Jūsų kūnas yra jūsų išorinė šventykla, todėl nedarykite jam nieko, kas nepalaikytų jūsų dvasinio augimo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels