Klausimas apie žaliavalgystę

TEMOS: Žaliavalgystė yra pernelyg ekstremali daugumai žmonių – laikykitės subalansuotos mitybos – venkite ekstremalaus maisto, sukeliančio kūne cheminių procesų bangavimą tarp aukštumų ir žemumų

Klausimas: Ar vegetariškas arba žaliavalgiškas maistas yra idealus būdas valgyti?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Mityba yra labai individualus dalykas. Kai kuriems žmonėms būtų teisinga laikytis vegetariškos mitybos, kai tuo tarpu kitiems tokia mityba būtų pernelyg ekstremali jų dabartiniame dvasinio išsivystymo lygyje. Kai kuriems dvasiškai išsivysčiusiems žmonėms tai gali duoti priešingą rezultatą ir trukdyti jiems efektyviai atlikti darbą, kurio daryti jie čia atėjo.

Žaliavalgystė yra ekstremali mitybos forma, tinkama tik labai mažam skaičiui žmonių. Todėl aš nerekomenduoju, kad žmonės verstų save laikytis tokios mitybos. Vėlgi, mityba yra labai individualus dalykas. Labai rekomenduoju žmonėms stiprinti savo intuiciją ir naudotis mano duota vidinio susiderinimo technika, kad jie galėtų pajusti, kas jiems tinka, prieš nuspręsdami laikytis bet kokios ekstremalios mitybos.

Todėl rekomenduoju žmonėms vengti kraštutinumų, tokių kaip alkoholis, kofeinas, sintetiniai priedai, rafinuotas cukrus ir žalia mėsa. Saldumynai pakelia kūną į euforiją, o kai tai išsivadėja, kūnas trokšta daugiau. Tai priveda prie nesubalansuotos būsenos ir, kad ją subalansuotų, kūnas trokšta mėsos. Daugybė žmonių yra įstrigę šiame rate, rutiniškai persivalgydami saldumynų, kurie turi plečiamąjį poveikį (kūnui ir protui), o tuomet valgydami sunkią mėsą, kuri turi sutraukiantį poveikį. Pradėję vengti šių kraštutinumų žmonės galės atrasti pusiausvyrą, kuri bus sveikesnė ne tik kūnui, bet ir jų protui padės išlikti aiškesniam ir labiau sukoncentruotam.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels