Ką valgyti ir gerti

Klausimas: Kurie gėrimai yra sveikiausi: vanduo, pienas, žalioji arbata ar dar kažkas? Kaip išvalyti ir pakeisti maistą pozityvia energija?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti savo Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, vėlgi, nėra vieno atsakymo į tai, nes kiekvienam žmogui tai yra individualu. Jums tiesiog reikia eksperimentuoti ir susiderinti su tuo, kas jums yra veiksmingiausia. Viena iš didžiausių problemų, su kuria mes, pakylėtieji mokytojai, susiduriame, yra ta, kad žmonės visada turi šią tendenciją ieškoti aukščiausio sprendimo, galutinio sprendimo, sprendimo, kuris išspręstų visas jų problemas. Tad jie, žinoma, nori, kad sakytume, jog „pančos arbata“ yra pats sveikiausias gėrimas, kokį tik galite gerti, idant tuomet galėtų tikėti, jog jeigu nieko daugiau negersite, išskyrus „pančos arbatą“, būsite sveiki. O taip, žinoma, nėra, niekada nebuvo ir niekada nebus.

Su maistu galite padaryti vieną dalyką: galite palaiminti savo maistą, palaiminti viską, ką dedate į savo kūną. Ir jums nereikia to paversti įmantriu ritualu, tiesiog galite, kiekvieną kartą prieš valgydami, tyliai mintyse sukalbėti maldą. Ir šis pasiuntinys, pavyzdžiui, jau daugelį metų tiesiog paprašo manęs palaiminti maistą ir transformuoti jį į tobulas maistingas medžiagas, kurios pamaitintų jo fizinį kūną ir suteiktų jam energijos bei proto aiškumo savo dangiškajam planui vykdyti. Nėra vieno teisingo būdo tai daryti, galite susikurti savo maldą, kuri jums būtų patraukliausia, ir galite kreiptis į bet kurį mokytoją, kuris jums yra artimiausias, ir tuomet galite palaiminti maistą.

Ir tai nereiškia, kad galėsite valgyti menkavertį maistą ir būsite sveiki, tačiau tai vis tiek pozityviai paveiks jūsų valgomą maistą. Kas liečia specifinį maistą, tai, vėlgi, yra visiškai individualu, tad jums tiesiog reikia eksperimentuoti ir pajausti, kas šiuo metu tinka jūsų kūnui. Neįkliūkite į spąstus, galvodami, kad, kai jau atradote jums tinkantį maistą, jis jums tiks visą likusį gyvenimą. Viskas kinta laikui bėgant. Taip pat gali ateiti toks momentas aukštesniuose Kristiškumo lygmenyse, kuomet nebėra taip svarbu, ką valgote, nes tai jums nebedaro tokio didelio poveikio.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels