Ar skausmas turi dvasinį tikslą?

Klausimas: Koks yra skausmo tikslas? Ar jis tarnauja kokiam nors dvasiniam tikslui? Ar tai gali būti perspėjimas, kad einame klaidinga kryptimi dvasiškai?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo MOR per Kim Michaels:

Pirmiausia pakalbėkime apie fizinį skausmą, kuris, žinoma, yra signalas, kad kūnas, kūno nervai, jaučia, jog yra sužeista tam tikra kūno dalis. Nervai tuomet pasiunčia signalą į smegenis, ir tai signalizuoja sąmoningam žmogaus protui, kad jam reikia atkreipti dėmesį į vietą, iš kurios ateina skausmas, ir potencialiai kažką pakeisti, kad išvengtumėte keliamo skausmo arba kad darytumėte viską, kas būtina, jį sukėlusiai priežasčiai pašalinti. Tad fiziniame lygmenyje, skausmas tiesiog yra kūno perspėjimo signalas.

Emociniame lygmenyje, yra teisinga sakyti, kad emocinis skausmas signalizuoja, jog esate praradę pusiausvyrą ir einate klaidinga kryptimi. Na ir dabar, žinoma, yra būtina pripažinti laisvos valios veikimą fizinėje oktavoje, kurioje kiti žmonės gali sužeisti jūsų fizinį kūną, ir jūsų emocinį, mentalinį bei identiteto kūnus.

Tokiu atveju, skausmas ne visada gali reikšti, kad einate klaidinga kryptimi. Galite būti visai nekalti situacijoje, kurioje prieš jus prievartą naudoja kiti savo laisva valia piktnaudžiaujantys žmonės. Tai jums vis tiek gali sukelti emocinį skausmą ir yra natūralu tai jausti. Tačiau, kai turite negatyvius jausmus, negatyvų požiūrį į situaciją, užuot pasitikę ją su didesniu priėmimu, išdidinate skausmą. Ir tai gali palikti žaizdą sieloje, kurią galite nešiotis su savimi iš gyvenimo į gyvenimą.

Galite pastebėti, kad, kai paliekate fizinį kūną per procesą, kurį dauguma žmonių vadina mirtimi, jums atėjus į savo sekantį įsikūnijimą, daugumoje atvejų savo naujame kūne neturėsite jokių savo sename kūne jausto fizinio skausmo liekanų. Tai reiškia, kad nors galite būti patyrę skausmą emociniame kūne viename gyvenime, jeigu sugebėsite į tai atsakyti su nekaltumu ir priėmimu, nesusikursite rando emociniame kūne, kurį neštumėtės iš gyvenimo į gyvenimą. Tačiau, jeigu nesugebėsite į tai šitaip reaguoti, tuomet galite susikurti randą emociniame kūne, kuris sekančiame gyvenime skausmą jums gali kelti net ir fiziniame kūne. Sekantis kūnas, kurį prisiimsite, tam tikru laipsniu įkūnys jūsų trijuose aukštesniuose kūnuose egzistuojančius randus.

Skausmas neturi aukštesnės funkcijos ar aukštesnės vertės. Mes skausmo nelaikome mokymo priemone, kurią kada nors naudotume. Yra visiškai įmanoma eiti dvasiniu keliu ir užsitarnauti savo pakylėjimą, nejaučiant jokio emocinio, mentalinio ar identiteto skausmo. Skausmas pradėjo figūruoti tik jums, šiame arba ankstesniame gyvenime, įžengus į Skaudžių Smūgių Mokyklą.

Tad tuo noriu pasakyti, kad mes niekada nenorime sukelti skausmo savo mokiniams. Mes nenaudojame skausmo kaip mokymo priemonės. Tačiau turite būti atsargūs ir pripažinti subtilią realybę, kad, kai turite randų ir žaizdų iš ankstesnių gyvenimų, kurių nesate išsigydę, tikram dvasiniam mokytojui, ar tai būtų įsikūnijęs guru ar pakylėtieji mokytojai, gali būti būtina mesti iššūkį žaizdą sukėlusioms iliuzijoms. Tai, žinoma, jums gali sukelti skausmą, jeigu nesate transmutavę skausmo energijos.

Tad yra daug žmonių, kurie, žvelgiant iš jų perspektyvos, yra patyrę, kad mes, pakylėtieji mokytojai, arba įsikūnijęs guru, kaip pavyzdžiui Guru Ma, sukėlėme jiems skausmą, emocinį skausmą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai buvo jų patyrimas. Nėra taip, kad mes specialiai arba tyčia sukėlėme šį skausmą, ar kad laikėme šį skausmą mokymo priemone. Tiesiog yra taip, kad, kai pradėsite žiūrėti į iliuziją, prisiliesite prie netransmutuotos energijos, kuri buvo sukurta per šią iliuziją, ir todėl pajausite skausmą.

Mes, žinoma, mielu noru padėtume žmonėms išvengti skausmo. Būtent šiam tikslui perdavėme rožinius ir šaukinius, kad padėtume jums transmutuoti didžiausią energijos kiekį, prieš jums pažvelgiant į iliuziją. Mes jaučiame vien besąlyginę meilę savo mokiniams, ir su džiaugsmu padėtume jiems atlikti pokytį, kuomet jie galėtų pažvelgti į savo praeities momentumus ir iliuzijas, nejausdami skausmo. Tai yra įmanoma, kai esate transmutavę kritinę energijos masę ir atlikę pokytį sąmonėje, kaip daug kartų raginome jus tai daryti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2013 Kim Michaels