Ar galime turėti gerą fizinę sveikatą?

TEMOS: sveikata – karminės ligos – teisinga mityba – dvasinių įrankių naudojimas

Klausimas: Yra gerai žinoma, kad viskas formų pasaulyje yra mūsų sąmonės projekcija ir tai taip pat yra susiję su mūsų požiūriu į savo kūnus, kurie atspindi mūsų sąmonės būseną. Ar įmanoma turėti kūną, fizinį kūną, kuris būtų visiškai sveikas ir leistų mums išvengti bet kokių ligų, leistų mums turėti puikią sveikatą ir padėtų mums būti čia ir daryti tai, ką galime daryti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo MOR per Kim Michaels:

Taip, tai yra įmanoma, tačiau tai nebūtinai yra skirta visiems ir nebūtinai visuose kelio lygmenyse. Tai yra pernelyg individualus dalykas, kad į jį būtų galima atsakyti bendrame klausime, kadangi kiekvienas iš jūsų turite individualų dangiškąjį planą. Dalis jūsų dangiškojo plano yra įveikti tam tikras kliūtis ir kai kuriems žmonėms tai yra fizinė liga, kurią jie turi potencialą įveikti. Tad, norėdami materializuoti gerą sveikatą, turite įveikti už šios ligos slypinčią sąmonę, ir tik tuomet jums taps tai įmanoma.

O tuomet yra ir kitų žmonių, kurių dangiškojo plano dalis yra pademonstruoti, kad jie gali gyventi su tam tikra liga ir, nepaisant jos, turėti pozityvų požiūrį į gyvenimą, dvasiškai augdami ir išpildydami savo dvasinį potencialą. Vėlgi, šiems žmonėms gali ir nebūti galimybės būti visiškai sveikiems.

Tačiau daugumai žmonių, žinoma, yra įmanoma turėti gerą sveikatą. Ir tai iš dalies priklauso nuo teisingo gyvenimo būdo, nuo teisingos mitybos, pagal pasaulyje egzistuojančias teorijas. Vėlgi, privalote atrasti tokią teoriją, kuri būtų tinkama būtent jums. Į tai taip pat įeina tam tikrų praktikų ir maisto vengimas, naikinančių jūsų kūną, ir pirmiausia tai yra narkotikai ir alkoholis, o taip pat tam tikros maisto rūšys.

Tačiau taip pat noriu dar kartą labai parekomenduoti naudotis mūsų dvasiniais įrankiais energijoms transformuoti, kurios slegia jūsų keturis žemesniuosius kūnus ir kurios galiausiai materializuojasi ligų ir kitų kūne egzistuojančių disbalansų – net ir senėjimo – pavidalu. Vėlgi, taip, jeigu tai yra jūsų dangiškajame plane ir jeigu esate pasiryžę laikytis teisingos gyvensenos ir naudotis dvasiniais įrankiais, tuomet tai yra įmanoma.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2013 Kim Michaels