5G mobiliojo ryšio technologija ir „chemtreilai“

Klausimas: Ar 5G, penktosios kartos mobiliojo ryšio technologija ir „chemtreilai“, sudaryti iš cheminių ir biologinių veikliųjų medžiagų, kurias danguje palieka aukštai skraidantys lėktuvai, ir kurios yra purškiamos dėl neaiškių tikslų, iš tiesų yra pavojingi? Ir jeigu taip, kaip galėtume nuo to apsisaugoti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Estijoje 2019 metais:

Žinote, mano mylimieji, toliau pratęsiant, ką kalbėjo Sen Žermenas, mes visada raginame žmones siekti pusiausvyros. Turite suprasti, kad egzistuoja daug konspiracijos teorijų, kurių vienintelis tikslas yra sėti baimę visuomenėje, nežinomybės baimę. Baimę, kad egzistuoja kažkokia blogio konspiracija, daranti dalykus, kuriais specialiai yra siekiama jums pakenkti. Ir, žinoma, galėtumėte sakyti, kad tai, ką mes jums papasakojome apie puolusias būtybes, gali paskatinti tame sąmonės lygyje esančius žmones sakyti, kad, tam tikra prasme, iš tiesų egzistuoja didžiausia konspiracijos teorija. Tačiau realybė, kurią mes jums duodame, ir kurią sugebėsite suvokti, priėmę labiau subalansuotą požiūrį, yra ta, jog mes jums nesakome eiti ir kovoti su puolusiomis būtybėmis, nesakome, kad turėtumėte manyti, jog visi praktinio gyvenimo aspektai yra manipuliuojami puolusių būtybių. Aš netgi nekomentuosiu „chemtreilų“ teorijos, nes tai tiesiog yra iliuzija, kuri buvo sukurta ir skleidžiama tiek daug metų, kad daug žmonių yra tuo patikėję. Tačiau vienintelis jos tikslas yra skleisti baimę visuomenėje. Tame nėra jokios realybės.

Kas liečia 5G ir kitus mobiliojo tinklo ryšius, akivaizdu, kad viskas yra sukurta iš energijos, ir kai siunčiate aukštų dažnių energijos bangas, jos gali daryti tam tikrą poveikį žmonėms. Ir iš tiesų yra žmonių, kurie turi didesnį jautrumą, ir jiems tai gali turėti įvairų poveikį, ar tai būtų 5G ar kitos aukštų dažnių energijos bangos. Tačiau didžiajai visuomenės daliai tai nėra dalykas, dėl kurio jiems reikėtų nerimauti. O dvasingiems žmonėms mes, vėlgi, sakome: neleiskite, kad tai taptų didžiausiu jūsų rūpesčiu gyvenime. Naudokitės dvasinės apsaugos įrankiais ir sutelkite visą savo dėmesį į dvasinį augimą, užuot koncentravęsi į visus tuos dalykus. Egzistuoja didelis skirtumas, labai didelis skirtumas, tarp kažkokios teorijos perskaitymo, šios teorijos priėmimo savo mentaliniu protu ar netgi emocijomis, baime paremta emocine reakcija, ir intuityvaus pajautimo, kokią jums kažkas turi reikšmę. Kitaip tariant, žmonėms yra įmanoma naudotis savo intuicija, pajaučiant individualiai, kokį, pavyzdžiui, man daro poveikį 5G ar bet kokia kita technologija? Galėtume sakyti, kad tas pats galioja ir tuo atveju, kai turite alergiją, fizinę alergiją kažkam. Taip pat galite tai pajausti intuityviai. Tačiau negalite naudotis savo intuicija šiuo būdu, jeigu jau esate priėmę teoriją savo mentaliniu protu ir tikite jos tikrumu, arba esate pasidavę baimei ir bijote, kad tai gali būti tiesa, nes tuomet neturėsite aiškios intuicijos. Štai kodėl turite į tai žiūrėti neutraliai. Galite naudotis savo intuicija. Tačiau, kaip sakiau, daugumai žmonių tai nėra dalykas, dėl kurio jiems reikėtų nerimauti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels