Tomo Kempiečio knyga „Kristaus Sekimas“

TEMOS: Knygoje „Kristaus Sekimas“ yra nesenstančių mokymų – knyga buvo parašyta savo laikmečiui – joje per didelis dėmesys skiriamas kentėjimui

Klausimas: Mylimas Jėzau, skaičiau Tomo Kempiečio knygą „Kristaus Sekimas,“ ir norėčiau išgirsti tavo komentarus apie šios knygos svarbą šių Mokymų, kuriuos perduodi dabartiniu metu, kontekste.

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Tai yra nuostabi knyga ir Tomas Kempietis iš tiesų buvo vienas iš mano pasiuntinių. Šioje knygoje yra daug nesenstančių mokymų, kurie yra labai svarbūs net ir šiandien.

Viena iš pagrindinių knygos temų yra tai, kad kiekvienas žmogus gali tiesiogiai bendrauti su Dievu. Lygiai tą pačią žinią aš mėginu perduoti ir šioje savo svetainėje. Akivaizdu, jog tai nėra sutapimas. Mes, pakylėtieji mokytojai, mėginame padėti žmonėms suprasti šią žinią jau tūkstančius metų. Vandenio Amžiuje yra svarbiau nei kada nors anksčiau, kad žmonės suvoktų šią žinią, nes naujame amžiuje žmonės turi geresnes galimybes tiesiogiai bendrauti su Dievu nei kada nors anksčiau.

Skaitydami knygą Kristaus Sekimas, nepamirškite, kad ši knyga buvo parašyta prieš šešis šimtus metų. Ji buvo rašoma katalikų dominuojamoje kultūroje. Todėl buvo daug dalykų, kurie negalėjo būti pasakyti toje knygoje, nes jie būtų išėję pernelyg toli už bažnytinės doktrinos ribų. Tai laikais tai būtų atvedę prie autoriaus persekiojimo ir daugeliui žmonių būtų sukėlę baimę skaityti šią knygą. Tiesą sakant, anais laikais daugelis žmonių šią knygą laikė pernelyg radikalia. Kai kurie krikščioniai vis dar taip mano.

Taip pat atminkite, kad ši knyga buvo parašyta viduramžiais. Tais laikais gyvenimas buvo daug sunkesnis, nei jis yra daugumai žmonių šiandieniniame vakarų pasaulyje. Todėl ši knyga yra linkusi koncentruotis į kančias ir gyvenimo sunkumus, kas šiandien nebėra taip aktualu.

Vis dėlto, ši knyga yra puikus pavyzdys, kaip vienas žmogus gali pakylėti savo sąmonę ir tarnauti pakylėtųjų mokytojų pasiuntiniu. Tai yra nuostabus įkvėpimo šaltinis, galintis padėti kiekvienam bendrauti su Dievu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels