Anne Rice – antikristo protas perpasakoja Kristaus istoriją

TEMOS: Anne Rice knygos apie Jėzų – tai nėra tikslus Jėzaus gyvenimo aprašymas

Klausimas: Mylimas Jėzau, šiandien vaikštinėdamas pamačiau knygą, kurią parašė Anne Rice, pavadintą „Kristus Viešpats.“ Norėčiau sužinoti, ką tu apie ją manai.

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Šią knygą parašė asmuo, kuris daugelį gyvenimų žavėjosi – netgi galėtume sakyti, buvo įsimylėjęs – antikristo protą. Ji prarado savo pačios dvasinę šviesą ir todėl mėgino gauti ją iš kitų žmonių savo ankstesnėmis knygomis apie vampyrus ir kitomis temomis, kurios šokiruodamos žmones priverčia juos atiduoti savo dvasinę šviesą.

Ir nors jos Dievo supratimo paieškos yra nuoširdžios, ji nenori pripažinti, kad niekada nerasite Dievo per antikristo protą. Būtent dėl šios priežasties ji atsivertė atgal į bažnyčią, kuri taip pat yra stipriai veikiama antikristo proto ir todėl neskatina jos atsikratyti šios mąstysenos.

Jeigu norite tikslaus istorinio mano ankstyvojo gyvenimo aprašymo, nerasite jo šioje knygoje. Jeigu norite gilesnio supratimo apie mano misiją ir mokymus, nerasite jų šioje knygoje.

Dalykas, kurį šioje knygoje rasite, yra pavyzdys to, kaip žmogus gali pasinaudoti antikristo protu Kristaus istorijai perpasakoti. Ir nors tai gali suteikti jums tam tikrų įžvalgų į tai, kaip veikia antikristo protas, paliksiu jums patiems nuspręsti, ar dėl to yra verta skaityti šią knygą.

Ir visgi rekomenduoju šią knygą skaityti tik tiems žmonėms, kurie yra pasiekę gerą įžvalgumą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2005 Kim Michaels