Būkite pasirengę pasimokyti iš ligos

TEMOS: Po tuo slypinti pamoka, kurios neišmokote – liga kaip būdas karmai sugrąžinti – priimkite būseną ir išspauskite iš jos viską, ką galite – nekovokite išorinėmis priemonėmis, bet priimkite psichologinę priežastį – siekite išmokti pamoką

Klausimas: Šis klausimas yra susijęs su ankstesniu klausimu apie ligą. Kaip gali būti, kad kai kurie žmonės, kurie serga mirtinomis ligomis, sugeba jas natūraliai išsigydyti visuose lygmenyse, fiziniame, mentaliniame, emociniame ir dvasiniame, kai tuo tarpu kiti, kurie galbūt šiai ligai turi karminę priežastį, nesugeba pasiekti pagerėjimo, kad ir ką bedarytų?

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels:

Tam egzistuoja dvi pagrindinės priežastys, mano mylimos širdys. Jeigu jokiais būdais negalite išsigydyti ligos, taip gali būti dėl to, kad po ja slypi psichologinė priežastis, kuri nebuvo išspręsta – nes nepamatėte to, ką jums reikia pamatyti. Dar nepriėmėte sprendimo, kurį jums reikia priimti, kad galėtumėte pakilti virš šios būsenos.

Tačiau kaip Jėzus taip pat paaiškino, kartais gali būti ir taip, kad fizinę ligą prisiimate kaip būdą sugrąžinti savo karmą per jums likusį šio gyvenimo laiką. Kartais žmonės netgi prisiima ligą tam, kad padėtų grąžinti žmonijos karmą, kuri išeina už jų asmeninės karmos ribų. Ir todėl liga nebus išgydyta, nes savo aukštesnėje esybėje žinote, kad ligai nėra skirta būti išgydytai. Bent jau ne iki to laiko, kol nebus pasiektas išrišimas, arba kol nebus sugrąžinta visa karma.

Todėl vėlgi, suprantu, kad visada yra sunku kentėti fizinę ligą. Ir vis dėlto, anksčiau duoti Jėzaus mokymai galioja ir čia. Kai priimate savo būseną ir nusprendžiate išspausti iš jos viską, ką galite, tuomet jūsų kančios gali būti labai sumažintos. Ir, mano mylimieji, turiu jums pasakyti, kad kartais yra būtina priimti fizinę ligą, prieš jums nuo jos išgyjant. Kitaip tariant, kai kurie žmonės kovoja su liga savo valia ir išorinėmis priemonėmis – ar tai būtų natūralus gydymas ar tradicinė medicina – nes iš tiesų nepripažino, kad šią ligą sukėlė jų pačių sąmonėje esanti sąlyga.

Ir todėl jie nesiėmė iš naujo įvertinti viso savo gyvenimo ir įsitikinimų. Jie iš tiesų dar nepažvelgė į veidrodį. Todėl jie tiesiog mėgina pašalinti išorinius simptomus, užuot ieškoję dvasinės priežasties. Ir todėl, jeigu liga yra karmos pasekmė, na tuomet jums reikia išmokti pamoką, jums reikia pasimokyti iš šios karmos, ir tik tuomet liga galės būti išgydyta.

Yra žmonių, kurie prisiima ligą, kad priverstų save išmokti tam tikrą pamoką. Ir vėlgi, galite turėti situaciją, kurioje jūsų išorinis protas maištautų prieš ligą ir siektų išgydyti ją visomis įmanomomis priemonėmis, kai tuo tarpu jūsų aukštesnioji esybė nenori, kad liga būtų išgydyta, kol jūsų išorinis protas neišmoko pamokos.

Ir todėl kuo įnirtingiau kovosite prieš ligą, tuo tvirčiau ji į jus įsikabins. Kai tuo tarpu, jeigu žmonės tiesiog atsiduotų ir tartų: „Ką turėčiau išmokti iš šios ligos? Mylimas Kristaus AŠ, mylima Motina Marija, parodykite man, ką turiu išmokti iš šios ligos. Parodykite man, ką turiu pakeisti savyje, kad galėčiau pakilti virš šios sąmonės būsenos, iššaukusios šią fizinę ligą.“

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2007 Kim Michaels