Dainos, kuriose minimas šėtonas

TEMOS: Tamsos jėgos įkvepia tam tikrų rūšių muziką – pasąmonę veikiančios žinutės muzikoje ir reklamoje – žmones, kurie turi žemą sąmonę, tai veikia labiau – žmonės, kurie neigia tamsos jėgų egzistavimą, yra labiausiai pažeidžiami

Klausimas: Ačiū jums, Mokytojau Jėzau ir Kimai, už visus nuostabius mokymus, kuriuos davėte per šią svetainę. Gavau daug įžvalgų ir vertinu tai visa savo širdimi. Norėčiau užduoti dar kelis klausimus apie muziką. Atradau, kad daugelio dainų žodžiuose, kai šios dainos yra paleidžiamos atbulai, yra minimas šėtonas. Ar gali mūsų gyvybės srautai suvokti šias atbulai perduodamas žinutes ir ką visa tai reiškia? Ne vienerius metus daugelis mano draugų klausė įvairių grupių, kurios siunčia šias žinutes, tačiau niekada neturėjo jokio troškimo garbinti velnią. Jie užaugo ir tapo garbingais, į šeimą orientuotais žmonėmis.

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Kaip paaiškinau atsakyme į kitą klausimą, roko muzika priverčia šviesą tekėti žemyn ir sukoncentruoja ją žemesnėse čakrose. Šviesa yra priverčiama tekėti priešinga kryptimi nei buvo numatyta Dievo. Todėl tokia muzika neigiamai paveiks jūsų dvasinį progresą. Akivaizdu, jog tokia muzika negalėjo būti sukurta arba įkvėpta šviesos jėgų. Todėl ją turėjo įkvėpti tamsos jėgos.

Paprastas faktas yra toks, kad daugelis šiuolaikinių muzikantų, ypač roko muzikantų, išpažįsta tam tikrą satanizmo formą. Ne visi jie tai daro specialiai ar sąmoningai, tačiau kai kurie iš jų atvirai garbina šėtoną.

Tamsos jėgos naudojasi visais joms prieinamais metodais, darydamos įtaką žmonėms, ir muzika yra labai galingas įrankis tiek blogiui, tiek ir gėriui. Roko ritmo ir dainos žodžių, atvirai skelbiančių negatyvią žinią arba skelbiančių paslėptą negatyvią žinią, kombinacija gali labai stipriai paveikti pasąmonę. Tikriausiai girdėjote, kad kai kuriose reklamose yra paslėptos pasąmonę veikiančios žinutės, ir galiu jus užtikrinti, kad tokias žinutes galima atrasti tokioje daugybėje vietų visuomenėje, kad dauguma žmonių patirtų šoką sužinoję, kaip plačiai yra naudojamos šios žinutės. Priežastis, dėl kurios šios žinutės yra naudojamos reklamoje, yra ta, kad jos veikia. Priežastis, dėl kurios jos yra naudojamos roko muzikoje, yra ta, kad tamsos jėgos žino, jog jos veikia, net jeigu patys roko muzikantai sąmoningai nesuvokia, ką daro.

Laimei, tokių žinučių poveikis labai priklauso nuo žmogaus sąmonės. Kai kurie žmonės per daugelį gyvenimų nužemino savo sąmonę iki tokio lygio, kad nesugeba išlaikyti labai stipraus individualumo ir asmenybės jausmo. Šie žmonės yra linkę sekti tuo, ką kai kurie psichologai vadina masine sąmone. Šių žmonių sielų indai yra tokie susifragmentavę ir taip giliai sužeisti (apie tai paaiškinau kitur), kad neturi pakankamai stipraus tapatumo jausmo, kad galėtų pasipriešinti masinės sąmonės srautui. Todėl šie gyvybės srautai yra labai pažeidžiami pasąmonę veikiančių žinučių, ar jos būtų muzikoje ar kur kitur. Tačiau šiuos žmones taip pat labai lengvai galima paveikti ir sąmoningomis žinutėmis. Todėl tamsos jėgos negauna labai daug naudos, naudodamos pasąmonę veikiančias žinutes ant šių žmonių.

Žmonės, kurie yra sveikesni ir turi stipresnį tapatumo jausmą, taip lengvai nepasiduoda pasąmonę veikiančioms žinutėms. Kadangi jie turi stipresnį tapatumo jausmą, jų pasąmonė atmes tokias žinutes kaip neteisingas. Ypač tai galioja žmonėms, kurie sąmoningai suvokia faktą, kad visuomenėje egzistuoja tam tikri pavojingi dalykai. Žmonės, kurie yra patys pažeidžiamiausi per pasąmonę vykstančioms manipuliacijoms, yra tie, kurie atsisako tikėti tamsos jėgomis. Galite prisiminti mano žodžius, kad turite būti išmintingi kaip žalčiai ir taikūs kaip balandžiai. Pažeidžiamiausi yra tie, kurie mano, kad pakanka būti taikiais kaip balandžiai.

Draugai, apie kuriuos kalbi, tikriausiai yra brandūs gyvybės srautai, ir jie sugebėjo klausytis tokios muzikos, nepasiduodami pačios muzikos įtakai ar joje paslėptoms žinutėms. Vis dėlto, tokia muzika ir joje slypinčios žinutės gali sulėtinti žmonių dvasinį progresą ir sukliudyti natūraliai energijos tėkmei. Kitaip tariant, žmonės bus dvasingesni, harmoningesni ir sveikesni, jeigu atsisakys dalyvauti roko kultūroje ir visuose su šia kultūra susijusiuose dalykuose, tokiuose kaip narkotikai ir paleistuvavimas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2004 Kim Michaels