Ar smurtinės revoliucijos ir protestai yra būtini?

Klausimas: Neseniai Kirgizstane turėjome revoliuciją, ir mūsų šalyje vis dar yra žmonių, kurie renkasi į demonstracijas: seni, jauni, vyrai ir moterys visą laiką dalyvauja demonstracijose. Jie pyksta ant dabartinės valdžios, pyksta dėl dabartinės situacijos, ir tose demonstracijose taip pat dalyvauja daug moterų su vaikais. Kodėl jie eina į demonstracijas?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo MOR per Kim Michaels:

Kaip jau daug kartų sakėme, laisvai valiai turi būti leista reikštis, ir būtent dėl to matote, kad kai kurioms šalims reikia patirti šiuos pilnus pykčio, smurtinius protestus, idant pokyčius daryti galintys žmonės priimtų faktą, kad, kaip sakėme, atėjo laikas užbaigti senąjį ciklą ir iš tiesų pradėti vykdyti reformas visuomenėje. Tačiau, žinoma, mes, pakylėtieji mokytojai, niekada neskatiname jokių smurtinių ar pyktį liejančių protestų.

Tai nėra mūsų noras, kad tai vyktų, ir taip pat nėra būtina pokyčius atnešti per pyktį ir smurtą. Visada egzistuoja aukštesnis kelias. Tik klausimas, žinoma, yra toks, ar toje šalyje gyvenantys žmonės sugebės atrasti šį aukštesnį kelią. Kai kuriais atvejais, tiesą sakant, daugumoje atvejų, jie nesugeba jo atrasti. Matote tai daugelyje pasaulio šalių. Net ir kai kuriose senesnėse demokratijose laikas nuo laiko vyksta pikti protestai.

Tad klausimas, kurį galima užduoti kiekvienai šaliai, tiesiog yra toks: „Ar yra pakankamai žmonių, pasiekusių tokį Kristaus sąmonės lygį, kuriame jie galėtų laikyti dvasinę pusiausvyrą šaliai, idant ši sugebėtų taikiai pereiti į naują etapą?“ Jeigu tokių žmonių šalyje yra, tuomet šalis gali atlikti ir iš tiesų atliks šį perėjimą taikiai. Jeigu jų nėra, tuomet pyktis ir smurtas dažnai bus neišvengiami, idant tie, kurie turi galią atnešti pokyčius, suvoktų, kad senieji metodai yra atgyvenę ir yra būtina pradėti tikras reformas.

Kaip sakėme, visada egzistuoja įsigalėjęs elitas, kuris nori kuo ilgiau išsaugoti savo privilegijas. Tad klausimas yra, ko reikės, kad šis elitas priimtų pokyčių būtinybę, ir ar iš viso yra būtina nuversti šį elitą per smurtinę revoliuciją. Vėlgi, mes to niekada nerekomenduojame ir, žinoma, prašome savo mokinių laikytis vizijos, kad tai nebus būtina, ir jūs iš tiesų galite laikyti dvasinę pusiausvyrą, siekdami pakelti savo sąmonę iki tam tikro Kristiškumo lygmens. Tad būtent šį metodą mes rekomenduojame tiems mokiniams, kurie pripažįsta mūsų egzistavimą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2013 Kim Michaels