Ar susikuriame karmą duodami kyšį?

Klausimas: Kokią karmą susikurs gyvybės srautas duodamas kyšį? Kokią karmą susikurs kyšį priimantis gyvybės srautas? Ir ar yra koks nors skirtumas, jeigu kyšį mokantis gyvybės srautas buvo kaip nors priverstas jį duoti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo MOR per Kim Michaels:

Akivaizdu, kad kyšiai ir korupcija nėra aukso amžiaus dalis, tad jums reikia laikytis vizijos, kad visuomenės, visos visuomenės, judės link taško, kuriame korupcija bus išnaikinta. Ir vis dėlto, mes, žinoma, esame praktiški realistai, ir suvokiame, kad pasaulyje yra daug šalių, kuriose korupcija yra taip stipriai įaugusi į esamą kultūrą, kad yra beveik neįmanoma gyventi, dirbti darbą, o ypač daryti verslą, nemokant kyšių.

Aš žinoma, noriu labai stipriai paraginti pakylėtųjų mokytojų mokinius nepriiminėti kyšių. Jums būtų labai patartina susirasti kitą darbą, kuriame nereikėtų priiminėti kyšių. Tačiau mums taip pat reikia būti praktiškais realistais ir sakyti, kad egzistuoja tam tikros šalys, kuriose negalite daryti verslo, neduodami kyšių. Tad daugeliu atvejų susiduriate su klausimu, ar norite daryti verslą ir duoti kyšį, ar norite neduoti kyšio, netekdami galimybių daryti verslą?

Nekyla nė klausimo, kad duodami kyšį visada kuriatės karmą, tačiau, jeigu tai yra neatsiejama kultūros dalis, ir esamoje situacijoje praktiškai nėra įmanoma to išvengti, tuomet karma bus mažesnė, nei tuo atveju, jeigu tai darytumėte šalyje, kurioje tai nėra laikoma normalia arba priimtina kultūros dalimi. Kitaip tariant, šalyje, kurioje korupcija yra minimali ir pasitaiko labai retai, susikursite daug didesnę karmą nei toje šalyje, kur tai yra beveik įprastinė verslo darymo dalis.

Jums, žinoma, būtų išmintinga tai sumažinti iki absoliutaus minimumo. Jei tik įmanoma, ieškokite tokio darbo, kuriame jums nereikėtų duoti kyšių, tačiau, jeigu manote, pagal savo pasirinkimus ir vidinį įžvalgumą, kad negalėsite išgyventi to nedarydami, tuomet priimkite tai kaip neišvengiamą blogybę ir judėkite toliau savo gyvenime. Būkite pasiruošę sukalbėti violetinės liepsnos šaukinius karmai sudeginti, tačiau nepasiduokite jokiems kaltės ar negatyvumo sūkuriams.

Galite pagalvoti, kad turėtume duoti griežtesnį patarimą, tačiau mes tiesiog esame praktiški realistai. Praktiškai nėra pasaulyje šiuo metu tokios šalies, kurioje galėtumėte gyventi nesusikurdami karmos. Taip yra ne tik dėl korupcijos, nes yra daugybė kitų būdų susikurti karmą savo dalyvavimu tam tikrose veiklose. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate pasiturinčioje šalyje, turinčioje galimybes padėti, tarkime, badaujantiems vaikams Afrikoje, tačiau neišnaudojančioje pilno šių galimybių potencialo, tuomet jūs už tai kuriatės karmą. Kuriatės karmą savo tylėjimu.

Jeigu gyvenate šalyje, tokioje kaip Jungtinės Valstijos, kuriose, kaip sakė Sen Žermenas, egzistuoja stiprus valdžios elitas, tikrąja to žodžio prasme, siurbiantis kraują iš finansinės sistemos ir tuo būdu apiplėšinėjantis žmones, tuomet net ir visi šiai situacijai toliau tęstis leidžiantys žmonės kuriasi sau už tai tam tikrą karmą.

Štai kodėl sakau, kad esame praktiški realistai. Yra sunku kur nors gyventi pasaulyje šiuo metu, nesusikuriant tam tikro karmos kiekio. Todėl turite būti realistiški ir sakyti, kad egzistuoja tam tikros šalys, kuriose turite daryti tam tikrus dalykus, kad įvykdytumėte savo gyvenimo planą. Ir jums, žinoma, būtų gerai siekti Kristaus įžvalgumo tokiuose dalykuose.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2013 Kim Michaels