Porinkiminės riaušės JAV

Klausimas: Kokia tikimybė, kad po rinkimų Amerikoje įvyks plataus masto smurtiniai neramumai?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Rinkitės Amerikos ateitį“ 2020 metais.

Vėlgi, remiantis tuo, ką mes čia pasakėme, kalbėdami apie vis labiau augantį pykčio lygį, egzistuoja tam tikra tikimybė, kad tai gali įvykti. Kaip tai įvyks, priklauso didele dalimi nuo to, kas laimės rinkimus. Akivaizdu, kad, jeigu bus perrinktas Donaldas Trampas, neramumai nėra tokie tikėtini, ir jau tikrai ne didelio masto neramumai. Tačiau, jeigu jis perrinktas nebus ir toliau laikysis retorikos, kurios laikėsi iki šiol – jog taip nutiko dėl to, kad balsavimas ar balsų skaičiavimas buvo suklastoti, arba kad suklastoti buvo balsavusiųjų paštu balsai, ir visi tie teiginiai, kuriuos jis jau išsakė – tuomet iš tiesų yra tikėtini tam tikri neramumai. Deja, daugelis tų, kurie, taip sakykime, idealizuoja Donaldą Trampą, jaučia tam tikrą nemažą pyktį, dėl kurio jiems yra įmanoma patikėti šiais teiginiais, kad prezidento postas buvo nesąžiningai atimtas iš Donaldo Trampo. Ir todėl jie gali taip įpykti, kad gali pradėti kelti įvairius neramumus.

Realybė, žinoma, yra tokia, jog kad ir kas belaimėtų šiuos rinkimus, tai nebus nesąžiningo proceso rezultatas. Tai bus kandidato sąmonės būsenos pasekmė ir kaip šie kandidatai pasirodė labai įkaitusioje rinkimų kampanijos atmosferoje, į kurią pavirto Amerikos prezidento rinkimai per pastaruosius keletą dešimtmečių. Galite matyti, kaip kalbėjome apie šiuos kultūrų karus, kurie supriešino Amerikos visuomenę ir taip pat, deja, supriešino ir prezidento rinkimus, nes, kaip jau anksčiau sakiau, Amerikos politinė sistema specialiai yra sukurta taip, kad apribotų prezidento galias, ir todėl prezidentas neturi tiek daug galių, kiek amerikiečiai, kiek daugelis Amerikos žmonių tiki jį turint.

Ir todėl nėra jau taip epiškai svarbu, kas bus išrinktas prezidentu. Realybė čia yra tokia, kad, jeigu Donaldas Trampas nebus perrinktas, tai įvyks ne dėl nesąžiningų rinkimų, o dėl jo paties sąmonės būsenos, jo paties veiksmų, jo žodžių, jo Tviterio žinučių, kitaip tariant, jis pats bus atsakingas už savo neperrinkimą, o ne koks nors suklastotas procesas. Ir, atvirai tariant, galėtume paklausti, jeigu žmogus nesugeba prisiimti atsakomybės už save, kaip tuomet jis gali prisiimti atsakomybę už tokią didelę ir sudėtingą šalį kaip Jungtinės Valstijos?

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels