Ar kiekvienas gali pasiekti amerikietišką svajonę?

Klausimas: Esu šiek tiek nustebęs girdėdamas, ką Motina Marija pasakė apie amerikietišką svajonę. Praeityje mokytojai naudojo, pavyzdžiui, Oprah pavyzdį, kad yra įmanoma, taip sakant, išpildyti savo likimą. Man visada patiko ši idėja, bet tikriausiai čia yra daugiau niuansų.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Rinkitės Amerikos ateitį“ 2020 metais.

Na, jums tiesiog reikėtų grįžti ir pažiūrėti, ką mes apie tai sakėme, atidžiau tai perskaityti ir giliau apie tai pamąstyti, ir suvoksite, ką mes iš tiesų sakėme (Ar Amerika bus užjaučianti ar konfrontuojanti šalis?; Sprendimas Amerikai yra keisti save; Ko norite: komforto ar pakelti Ameriką į aukštesnį lygmenį?).

Esmė yra tokia. Taip, kai kurie žmonės sugebėjo pakilti virš aplinkybių, į kurias gimė, sugebėjo pakilti virš savo vaikystės, virš socialinio statuso, ir pasiekti amerikietišką svajonę. Tačiau svarbiausia čia yra tai, kad ne kiekvienas tai gali padaryti dabartiniame ekonomikos lygmenyje, nes tam tiesiog nėra pakankamų piniginių išteklių. Nėra svarbu, kaip sunkiai dirbsite. Keletas žmonių gali tai padaryti, bet ne dauguma. O iš tiesų turėjo būti taip, kad didžioji žmonių dalis galėtų tai pasiekti stengdamiesi, tačiau valdžios elitas užkirto tam kelią.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels