Kanada kaip aukso amžiaus idėjų pionierė

Klausimas: Kanados pasirinktas būdas tvarkytis su pandemijos sukelta ekonomikos krize buvo išdalinti maždaug 4 milijonams kanadiečių, kurie atitiko nustatytus reikalavimus, 2000$ mėnesinę išmoką, vadinamą kanadietiška išmoka krizinėje situacijoje arba CERB (Canadian Emergency Response Benefit). Šį dosnų šešis mėnesius mokamą krizinės situacijos išmokų paketą įvedė liberalų vyriausybė, ir tai įnešė stabilumo į Kanados ekonomiką. Kai kurie kanadiečiai sako, kad ši 2000$ mėnesinė išmoka yra visuotinių bazinių pajamų pirmtakas, kurios gali būti įvestos po Sosto kalbos rugsėjo 23-ąją dieną. Neseniai liberalų vyriausybė pakeitė Kanados Hipotekos ir Būsto Korporacijos įgaliojimus ir pervadino ją Kanados Būstu, kad tai labiau atspindėtų naują socialinį reikalavimą visiems kanadiečiams iki 2030 metų padaryti būsto kainas įkandamas. Ir dabar mes turime naują finansų ministrę, kuri gavo apdovanojimą už savo žurnalistinį darbą finansų srityje. Ji kritikuoja aukščiausią 1%, sukūrusį pajamų nelygybę, tą patį 1%, apie kurį buvo kalbama RAND korporacijos tyrime, ir ji palaiko šiuolaikinę pinigų teoriją ir pajamų perskirstymą. Ar galėtų mokytojai pateikti savo perspektyvą apie Kanados eksperimentus ir naujai pasirinktą kryptį spręsti ekonomikos krizę, kurią sukūrė COVID ir didesnis valstybės lėšų naudojimas, o taip pat elito grietinėlė, ir ar tai taps pavyzdžiu, kuriuo galėtų sekti kitos šalys?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Rinkitės Amerikos ateitį“ 2020 metais.

Na, kai kurios kitos šalys jau darė panašius dalykus. Ir kaip jau anksčiau sakėme, ir kaip rodo 2008 metų finansų krizė, jeigu valdžia pinigus duoda bankams, finansų institucijoms arba verslams, jie šiuos pinigus panaudos savo pranašumo pozicijai įtvirtinti, ir tik nedidelis šių pinigų procentas persifiltruos į tikrąją ekonomiką. Ir todėl dauguma šių pinigų nenueis ekonomikos auginimui ar šalies ištraukimui iš ekonominės krizės. Akivaizdu, kad pinigų davimas tiesiogiai žmonėms yra daug geresnis metodas, jeigu jūsų tikslas yra ištraukti šalį iš finansų krizės. Jeigu jūsų tikslas yra sustiprinti aukščiausio 1% kontrolę ekonomikai, tuomet tai, žinoma, nėra pats efektyviausias metodas.

Tad akivaizdu, jog su šiais dalykais turi būti eksperimentuojama. Akivaizdu, kad turi būti eksperimentuojama su visuotinėmis bazinėmis pajamomis, ir kai kurie žmonės bus šioje srityje pionieriai, ir Kanada yra viena iš tai galinčių padaryti šalių, bet tai taip pat gali padaryti ir kitos šalys. Tai yra svarbu, nes tai yra Sen Žermeno turimos vizijos aukso amžiui dalis.

Akivaizdu, kad aukso amžiuje žmonėms nereikės rūpintis, kaip turėtų užsidirbti pragyvenimui. Tai nereiškia, kad jiems nereikės dirbti, daugelis žmonių iš tiesų dirbs, jie norės dirbti, nes darbas bus visiškai kitoks patyrimas negu yra šiandien. Tačiau atsiras tam tikras populiacijos procentas, kurie norės visą savo laiką, dėmesį ir energiją pašvęsti kitiems dalykams. Jie gali, pereinamajame etape, užsiimti savo psichikos gydymu. Netgi gali būti, kad kai kuriems žmonėms reikės visą gyvenimą praleisti praktiškai nieko nedarant, tam kad galėtų išsigydyti tam tikras žaizdas iš ankstesnių gyvenimų, kuriuose jie buvo stipriai sužaloti karuose ir kitose krizėse.

Tačiau tam tikras procentas žmonių taip pat turės susikoncentruoti, pavyzdžiui, į dvasinį augimą. Viduramžiais turėjote vienuolynus, kuriuose žmonės galėjo koncentruotis į tam tikrus dvasinius tikslus, ir nepaisant to, kad buvo katalikai, jie vis tiek laikė tam tikrą dvasinę pusiausvyrą visuomenei. To beveik nebeliko šiuolaikinėse visuomenėse, tačiau tai ir vėl turės atsirasti aukso amžiuje, kuomet atsiras žmonių, gaunančių tam tikras bazines pajamas, kurie galės savo dėmesį ir energiją nukreipti į dvasinį augimą, į dvasines praktikas, tuo būdu laikydami tam tikrą dvasinę pusiausvyrą visuomenei.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels