Ar galime pakilti ne iš Žemės, o iš eterinės karalijos?

Klausimas: Ar įmanoma pakilti ne iš fizinės plotmės, jeigu mums nepavyko pasiekti 144 sąmonės lygmens, tačiau esame perėję 96 lygmens ribą, ar galime tuomet pakilti iš identiteto karalijos? Kitaip tariant, ar įmanoma užbaigti savo kelionę nuo 96 iki 144 sąmonės lygmens, neliekant fizinėje Žemėje?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, tiesą sakant, aš tiesiog į tai atsakysiu, nes mokytojai yra perdavę mokymus, kad galite pasiekti tokį lygmenį, kuriame jums nebereikia grįžti į įsikūnijimą. Ir galite užbaigti viską, ką jums reikia išspręsti, iš, pavyzdžiui, eterinės karalijos, identiteto lygmens.

Ir taip yra dėl to, kad, pavyzdžiui, Summit Lighthouse buvo pasakyta apie suteiktą dispensaciją, dėl kurios galite pakilti subalansavę 51% savo karmos, o ne 100%. Ir mokytojai sakė, kad taip yra dėl to, jog 51% karmos, kurią pirmiausia subalansuojate, yra ta karma, kurią turite su kitais žmonėmis, o 49% yra karma, kurią turite su savimi, kas iš esmės reiškia jūsų neišspręstą psichologiją ir jūsų atskirąsias savastis. Ir tai yra įmanoma išspręsti iš aukštesnio lygmens.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels