Dvasinės praktikos reikalavimų išpildymas

Klausimas: Mokytojai rekomendavo šaukinius ir invokacijas kalbėti mažiausiai devynias dienas einant per Čohanų iniciacijas. Ar tai turi būti daroma paeiliui, kad būtų efektyvu? Turiu šeimą ir dirbu visą darbo dieną, tad kai kuriomis dienomis nesugebu paskirti laiko dvasinei praktikai. Ar tai reiškia, kad prarandu energetinį momentumą ir turiu pradėti viską iš pradžių, jeigu padarau pertrauką tarp dvasinių praktikų?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti savo Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Akivaizdu, kad jei tik galite, geriau būtų daryti iš eilės. Kitaip tariant, kalbėkite invokacijas, kad ir kiek dienų ketinate jas kalbėti, bet kalbėkite kiekvieną dieną. Tačiau taip pat turite būti praktiški ir turite daryti tai, ką galite savo praktinėje situacijoje. Pavyzdžiui, jeigu negalite šaukinio sukalbėti devynis kartus kiekvieną dieną, sukalbėkite jį tris kartus, arba tris kartus ryte, tris kartus po pietų ir tris kartus vakare, darykite, ką galite. Jeigu praleidžiate vieną dieną, jums nėra būtina pradėti viską iš pradžių.

Tačiau kita vertus, būtų gerai padaryti tai tiek kartų, kiek nusprendėte padaryti. Tad tiesiog pridėkite papildomą dieną pabaigoje, užuot padarę vienu kartu mažiau. Tad, vėlgi, visada egzistuoja ideali situacija. O tuomet yra praktinė realybė, su kuria susiduriate, ypač kai turite darbą, vaikus ir taip toliau. Tad turite prie to prisitaikyti, savęs neplakti, nekaltinti savęs ir nepasiduoti, nes nesugebate reikalavimų išpildyti paraidžiui. Jeigu nesugebate visko padaryti paraidžiui, tuomet vis tiek tai darykite pačiu pozityviausiu nusiteikimu, kokiu tik galite tai padaryti, ir vis tiek gausite iš to daug. Yra įstatymo raidė ir įstatymo dvasia, ir mes iš tiesų jūsų prašome pakilti aukščiau ir suvokti įstatymo dvasią.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels