Apie invokacijas Dangiškajai Motinai

Klausimas: Ar galėtumėte pasakyti, kaip galėčiau pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime mūsų šioje konferencijoje kalbėtas invokacijas ir kokiam tikslui galėčiau jas naudoti?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“ 2020 metais.

Man regis, šios invokacijos, šios keturios invokacijos Dangiškajai Motinai, buvo perduotos 2012, o gal 2011 metais. Tad iš tiesų nustebau jas šiandien skaitydamas, kad jose jau yra šie mokymai apie atskirąsias savastis. Tad sakyčiau, kad jos iš tiesų gali labai gerai padėti pakeisti sąmonę. Nesakau, kad jums visiems jos yra būtinos, jeigu jau naudojotės paskutiniais mokymais apie dvasinių traumų gydymą ir po jų duotais mokymais. Tad nereiškia, kad jos būtinai jums yra reikalingos, ir visgi šių invokacijų kalbėjimas gali padėti jums pakeisti savo proto perspektyvą, ir vien jau jų skaitymas gali padėti jums tai padaryti, nes kai kurie jose esantys teiginiai skamba kaip koanai, kaip mįslės, kurių tikslas yra supainioti linijišką protą.

Tad sakyčiau, kad jos yra labai labai geras įrankis linijiškam protui neutralizuoti, kad galėtumėte išeiti iš šio linijiško proto. Jos taip pat gerai padeda įveikti neapykantą motinai, mūsų jaučiamą apmaudą, kad esame fiziniame įsikūnijime. Tad galite atlikti vigilę, paimdami šias keturias invokacijas, ir galite pirmą dieną sukalbėti pirmąją invokaciją, antrą – antrąją, trečią – trečiąją, ketvirtą – ketvirtąją, ir tuomet pradėti iš pradžių. Ir šitaip, pavyzdžiui, kiekvieną invokaciją galite sukalbėti devynis kartus, ir manau, kad tai padarytų pozityvų poveikį daugeliui žmonių, padėdami jiems palikti tą susitapatinimą su linijišku protu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels