Ar gali astrologija pakeisti praeitį?

Klausimas: Ar gali astrologinė analizė ištrinti arba pakeisti ankstesnio gyvenimo klaidas? Astrologija gali padaryti jūsų asmeninio gyvenimo analizę. Ar gali ji pakeisti praeitį?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo MOR per Kim Michaels:

Ne.

Tuo nenoriu pasakyti, kad astrologinė analizė yra bevertė. Ja galima konstruktyviai naudotis, idant sužinotumėte tam tikrus savo kelio ir savo praeities aspektus, net ir tam tikras karmines tendencijas. O tuomet galite naudotis mūsų įrankiais, tokiais kaip Violetinė Liepsna, o taip pat kitais šaukiniais ir invokacijomis, kad iškviestumėte šviesą ir tuomet ši šviesa gali pakeisti praeitį, tačiau jokios astrologinės analizės ir jokie kiti astrologiniai triukai negali pakeisti praeities.

Niekas negali to padaryti už jus, mano mylimieji. Jūs tai sukūrėte, jūs tai privalote ir panaikinti. Kitaip, kaip gi pasiektumėte meistriškumą, jeigu kas nors kitas visą darbą nudirbtų už jus? Todėl saugokitės žmonių bet kokioje srityje, kurie jums žada, kad yra atradę kažkokį trumpesnį kelią, galintį išlaisvinti jus nuo to, kas yra jūsų atsakomybė.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2013 Kim Michaels