Kuo daugiau duosite, tuo daugiau gausite

Klausimas: Kaip būtų galima transcenduoti jausmą, jog dalindamiesi arba duodami kažką kitiems, mažiname savo gausą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Rinkitės Amerikos ateitį“ 2020 metais.

Na, geriausias būdas, kurį galėčiau rekomenduoti pakylėtųjų mokytojų mokiniui, iš tiesų būtų paimti mano tris Kurso į gausingą gyvenimą knygas ir dirbti su tomis invokacijomis, rimtai išstudijuojant mano perduotus mokymus. Esmė yra tokia, kad turite suprasti pamatinį įstatymą, kuris teigia, kad kuo daugiau duosite, tuo didesnis bus padauginimo faktorius iš dvasinės karalijos, ir todėl tuo daugiau gausite, nebūtinai visada materialių dalykų pavidalu, bet savo pakilusios sąmonės pavidalu.

Kai atliksite šį pokytį ir suvoksite, kad vienintelis būdas iš tiesų daugiau gauti yra daugiau duoti, galėsite įveikti šią baimę. Tai, žinoma, yra labai stipriai įsišaknijusi sąmonė pasaulyje. Tai yra šios mūsų taip vadinamos skurdo sąmonės dalis, dėl kurios bijote duoti, nes galvojate, jog šitaip kažką prarasite. Tačiau turite atlikti pokytį sąmonėje, kad suvoktumėte, jog davimas yra raktas į gavimą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels