Aukso vilna ir jaunystės šaltinis

Klausimas: Kai kuriuose šaukiniuose ir invokacijose yra kalbama apie Aukso Vilną ir jaunystės šaltinį; ką šios sąvokos reiškia dvasiškai?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“ 2020 metais.

Gerai, aš į tai atsakysiu, nes jaučiu, kad mokytojai nori, kad tiesiog greitai tai perbėgčiau. Egzistuoja tam tikri šaukiniai ir invokacijos, kuriuose yra kalbama apie šias koncepcijas. Juose yra naudojami šie žodžiai, bet jų nėra daug. Ir iš dalies šie žodžiai yra naudojami dėl to, kad rimuojasi. Turite suprasti, kad, kai yra perduodamas šaukinys, kuris rimuojasi, turite atrasti žodžius, kurie rimuotųsi su kitais žodžiais. Tai yra vienas reikalavimas. Tad kartais egzistuoja ribotas žodžių skaičius, bet kartais mokytojai tiesiog nori panaudoti tam tikrą koncepciją, kuri buvo naudojama istoriškai. O Aukso Vilna savo kilme siekia Senosios Graikijos laikus, kur, jeigu teisingai pamenu, buvo kalbama apie šią vilną, apie šią gyvūno odą, kuri buvo padaryta iš aukso. Ir jei pamenu, ji netgi galėjo auginti auksą. Tad tai simbolizuoja gausą. Ir, žvelgiant iš dvasinės perspektyvos, Aukso Vilna tam tikra prasme simbolizuoja gamtos gausą, kuomet į žemę pasodinę vieną kviečio grūdą, grąžos gaunate 20 grūdų. Tai yra talentų padauginimas ir tas faktas, kad motina nori mus puoselėti, jei leidžiame jai tai daryti.

Jaunystės Šaltinis, jeigu gerai pamenu, iš esmės yra iš Pietų Amerikos atėjusi koncepcija, kuomet tenai atvykę ispanų konkistadorai iš inkų ir majų išgirdo mitą, kad kažkur džiunglėse ar kalnuose egzistuoja šaltinis, kuriame išsimaudę galite tapti nemirtingu. O tai iš esmės simbolizuoja Kristaus Sąmonę, ir apskritai dvasinį augimą, bet specifiškai Kristaus Sąmonę – nes būtent ji yra jaunystės šaltinis. Ir tiktai ji jums gali suteikti nemirtingą gyvenimą. Negalite jo gauti per ego. Ir, žinoma, puolusios būtybės tai iškreipė ir daugelis žmonių tai iškreipė, galvodami, kad kažkur egzistuoja šis fizinis dalykas, vadinamas Aukso Vilna, ar žąsis, dedanti auksinius kiaušinius, ir jei tik jums pavyktų juos gauti, galėtumėte tapti nepaprasti turtingi. Arba jie galvoja: „Jei tik galėčiau atrasti tą Jaunystės Šaltinį ir jame išsimaudyti, tapčiau fiziškai nemirtingas.“ Bet čia iš tiesų niekada nebuvo kalbama apie fizinį nemirtingumą ar net ir apie materialią gausą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels