Mokytojo MOR savybių įkūnijimas

Klausimas: Mes tau esame labai dėkingi, Mokytojau MOR, už tavo tarnystę, padedant mums čia būti ir mokytis. Norėčiau paklausti, kaip galėtume įkūnyti tavo savybes Žemėje geriausiu įmanomu būdu, kaip galėtume būti, geriausiu įmanomu būdu, atviromis durimis, aukso amžiaus Žemėje įkūnijimui? Kokią viziją tu mums turi?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo MOR per Kim Michaels:

Mano vizija yra tokia, kad ir toliau sieksite savo asmeninio Kristiškumo, ir tuomet tarp jūsų atsiras tokių, kurie pradės palaipsniui jausti, jeigu dar nejaučiate, didesnį artumą, stipresnį ryšį su manimi. Augdami savo Kristiškume, pradėsite sąmoningai pripažinti šį ryšį, kuris gali išaugti iki vienovės jausmo, per kurį galėsite tapti mano dvyniu Žemėje – mano dvyniu įsikūnijime.

Tai yra vizija, kurios laikausi tiems iš jūsų, kuriems tai yra jūsų dangiškojo plano dalis: Pasiekti tašką, kuriame turėtumėte tokį stiprų vidinį ryšį su manimi, kad galėtumėte gauti nurodymus iš savo vidaus, nebūtinai kaip aiškiai girdimus nurodymus, bet tiesiog kaip vidinį pajautimą, kas aš esu ir kaip išreikščiau savo esybę toje konkrečioje situacijoje. Kitaip tariant, laikausi vizijos, kad jums nereikės laukti, kol kas nors jums iš išorės pasakys, kaip turėtumėte tarnauti, padėdami atnešti aukso amžių, nes žinosite tai iš vidaus.

Mano vizija ir mano noras yra tokie, kad tie iš jūsų, kurie jau turite ryšį su manimi, sąmoningai pripažinsite šį ryšį. Drįskite pripažinti, kad esate verti tarnauti mano dvyniu Žemėje, mano atviromis durimis Žemėje. Tuomet drįskite tai išreikšti ir leiskite man reikštis per jus tokiu pavidalu, kokiu norėčiau reikštis toje konkrečioje situacijoje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2013 Kim Michaels