Ar Dievas nori mūsų draugystės?

TEMOS: Dievas nori daugiau nei draugystės – jūs esate bendrakūrėjai – įveikite atskirties nuo Dievo jausmą

Klausimas: Ar Dievas iš tiesų nori draugystės su mumis Žemėje ir ar iš tiesų Jis nori su mumis bendrauti?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Taip, Dievas iš tiesų nori draugystės, ir daugiau nei draugystės su kiekvienu žmogumi Žemėje. Kaip paaiškinama kitur, kiekvienas žmogus yra Dievo sūnus arba dukra, ir kiekvienam žmogui yra lemta būti bendrakūrėju su Dievu. Dievas jus sukūrė, kad padėtumėte užbaigti Jo pradėtą kūrimo procesą. Todėl Dievas nenori, kad vien pasyviai kažko lauktumėte. Dievas nori, kad aktyviai dalyvautumėte kūrimo procese. Dievas nori, kad patirtumėte visą jo kūrinijos pilnatvę, ir pakylėtieji mokytojai yra pasirengę duoti jums viską, ko reikės, kad patirtumėte šią pilnatvę ir taip padėtumėte Dievui tolesniame šio pasaulio bendrakūrime.

Priežastis, dėl kurios šiuo metu negalite būti bendrakūrėjais su Dievu, yra ta, kad nusileidote į žemesnę sąmonės būseną. Pamiršote savo tikrąjį dvasinį tapatumą. Visos šios svetainės tikslas yra padėti jums atkurti ryšį su jūsų Kristaus AŠ, kad galėtumėte susigrąžinti savo dvasinį paveldėjimą. Naudokitės įrankiais, kuriuos davėme, ir iš tiesų darysite progresą. Jei būsite atkaklūs, vieną dieną patirsite persilaužimą į aukštesnę sąmonės būseną, ir daugiau niekada nebesijausite atskirti nuo Dievo. Tai nėra utopinis pažadas. Tai yra gyvas potencialas, gyva realybė, kiekvienam, kuris visomis jėgomis atiduos save keliui.

Visos šios svetainės paskirtis yra padėti jums patiems rasti Dievą. Tačiau aš esu dvasios mokytojas ir mano darbas yra sugrąžinti kiekvieną gyvybės srautą namo. Gyvenimo tikrovė šioje planetoje yra tokia, kad daugelis žmonių nusirito į tokią sąmonės būseną, kurioje nebesugeba patys rasti Dievo. Todėl jiems reikalingas išorinis mokymas ir išoriniai įrankiai, idant vėl galėtų užkopti į tą sąmonės lygį, kuris jiems leistų atkurti tiesioginį ryšį su Dievu savo širdyje.

Galiausiai Dievą atrasite tik savo širdyje. Tačiau daugumai žmonių kurį laiką gali būti būtina ieškoti Dievo išorinėmis priemonėmis, kol suvoks tiesą, kad Dievą privalo rasti savo širdyje. Tad gali būti, kad pirmiausia turėsite ieškoti Dievo išorėje, prieš surasdami Dievą viduje.

Dievas jūsų nepaliko ir Jis visą laiką yra pasirengęs ryšiui su jumis. Tačiau norėdami atrasti Dievą, turite būti pasirengę išspręsti blokus savo psichikoje, stovinčius tarp jūsų ir tiesioginio jūsų kontakto su Dievu. Mes jums davėme įrankius – naudokitės jais!

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels