Technika seksualinėms aistroms kontroliuoti

Šią techniką Jėzus davė šiame atsakyme.

Kaip daug kartų šioje svetainėje kartoju, mokslas įrodė, kad viskas yra sukurta iš energijos. Jūsų energetinis laukas turi tam tikrus centrus, dažnai vadinamus čakromis. Kai išreiškiate mentalinę arba emocinę energiją, išreiškiate ją per šiuos energetinius centrus. Vienas iš šių centrų yra jūsų stuburo apačioje, tame pačiame aukštyje kaip lytiniai organai. Ezoteriniuose mokymuose šis centras dažnai vadinamas pagrindo čakra.

Kai jus iš išorės bombarduoja seksualinės įtaigos energijos, ši energija dažnai patenka į jūsų pagrindo čakrą ir ją užteršia. Jūsų kūniško proto troškimai taip pat gali užteršti jūsų pagrindo čakrą. Tai gali pakeisti pagrindo čakros spalvą, ir todėl daugelio žmonių šios čakros spinduliuojama spalva yra raudona arba oranžinė. Kai pagrindo čakra yra tyra, ji spinduliuoja tyrą baltą šviesą.

Kai jaučiate fizinį stimuliavimą, šis stimuliavimas prasideda jūsų pagrindo čakroje. Čakra pradeda suktis ir spinduliuoti iškreiptą seksualinę energiją, kuri, savo ruožtu, sužadina jūsų fizinius organus. Kitaip tariant, fizinis sužadinimas visada prasideda nuo energijos jūsų pagrindo čakroje. Jeigu norite sublimuoti dvasinę energiją, turite priversti energiją pakilti iš pagrindo čakros lygio į energetinį centrą, esantį jūsų krūtinės centre, kuris dažnai yra vadinamas širdies čakra.

Aš siūlau toliau pateikiamą vizualizaciją:

  1. Vos tik pajuntate bent menkiausią seksualinį stimuliavimą, iš karto priimkite sprendimą sustabdyti energijos tekėjimą į savo lytinius organus.
  2. Sutelkite dėmesį į savo pagrindo čakrą ir vizualizuokite, kaip ji ima vis greičiau suktis, nusimesdama visą netobulą energiją ir pradėdama spinduliuoti tyrą baltą šviesą. Šiai vizualizacijai pagelbėti virš savo pagrindo čakros galite vizualizuoti mane arba Motiną Mariją. Tam tikri pakylėtieji mokytojai yra susiję su tam tikros rūšies dvasine šviesa, o Motina Marija dirba su balta pagrindo čakros šviesa, kuri taip pat dar yra vadinama Motinos Šviesa. Todėl ji bus net labai laiminga, galėdama padėti jums sublimuoti seksualinę energiją.
  3. Kai pajusite, kad jūsų pagrindo čakra spinduliuoja baltą šviesą, įsivaizduokite, kaip ši balta šviesa pakyla iki jūsų širdies čakros ir yra išreiškiama per šią čakrą rožine meilės šviesa. Galite vizualizuoti savo širdies čakrą kaip rožinės spalvos rožę su 12 žiedlapių. Ši rožė sukdamasi spinduliuoja nuostabią, švelniai rožinę šviesą.
  4. Sutelkite savo dėmesį į dvasinę būtybę, ar tai būtų Dievas, Motina Marija, aš ar kita jūsų pasirinkta dvasinė būtybė, ir pasiųskite šią intensyvią meilę dvasinei būtybei.
  5. Vizualizuokite, kad užmezgate kontaktą su dvasiniu Mokytoju ir sukuriate aštuonetu tekantį srautą tarp savęs ir Mokytojo. Keliate energiją iš savo pagrindo čakros į širdies lygmenį ir siunčiate šią energiją dvasiniam Mokytojui. Mokytojas tuomet šią energiją parsiunčia jums atgal į jūsų širdies čakrą, kurioje ji susijungia su iš pagrindo čakros aštuonetu tekančiu srautu.
  6. Vizualizuokite šį aštuonetu tekantį srautą tarp savęs ir Mokytojo, kol pajusite, kad visos netyros energijos tapo išgrynintos.

Kai pradėsite reguliariai praktikuoti šią techniką, tai pavirs beveik automatišku procesu. Galite daryti ją bet kur, sugaišdami tam tik keletą sekundžių, ir būsite nustebinti rezultatų. Tačiau jokia dvasinė technika negali veikti prieš jūsų laisvą valią. Todėl iš pradžių turėtumėte išsiaiškinti savo požiūrį į seksą ir tvirtai viduje apsispręsti, kokia bus jūsų pozicija sekso atžvilgiu. Šį sprendimą galite padaryti tik jūs.

Versta iš www.transcendencetoolbox.com